Zajęcia prowadzone w roku szkolnym 2018/2019

Plan zajęć  2019/2020 rok

Rytmika
    Rytmika wprowadza dziecko w świat muzyki, uwrażliwia go na piękno otaczającego świata. Poprzez różnorodne formy wprowadza dziecko do obcowania z muzyką, dzieci uczą się śpiewać i grać na różnych instrumentach, bawić się w różne zabawy ruchowe z akompaniamentem muzycznym.

• Język Angielski
    Angielski
    Zajęcia te dostosowane są do zainteresowań, potrzeb i możliwości dzieci. Celem tych zajęć jest zapoznanie dzieci
    z językiem angielskim poprzez różnorodne zabawy, zajęcia te rozwijają u dzieci umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu.
    Lekcje religii to wspaniała okazja do tego, by wprowadzić dzieci
    w świat chrześcijańskich tradycji. Podczas tych zajęć podopieczni uczą się o Jezusie Chrystusie, świętych, Biblii
    a także sobie samych-dzieciach Boga. Oprócz tego śpiewają piosenki religijne, dostosowane do ich wieku, uczą się powszechnie znanych modlitw oraz wykonują prace plastyczne. Plan zajęć
    Logopedia
    Celem takich zajęć jest uchronienie dziecka przed trwałymi wadami wymowy poprzez różne ćwiczenia. Dzieci pod opieką logopedy uczą się pięknie mówić, wymawiać poszczególne głoski.

• Zajęcia komputerowe- są dla dzieci atrakcyjną formą spędzania czasu w przedszkolu. Dzieci chętnie biorą w nich udział, nabywając coraz to nowszych

Znalezione obrazy dla zapytania dziecko z komputerem gifumiejętności, uczą się obsługiwać sprzęt i oprogramowanie komputerowe. Zajęcia te przygotowują dzieci do korzystania ze współczesnych technologii komputerowych.

Dodatkowo w każdym tygodniu nauczycielki prowadzą zajęcia dla dzieci uzdolnionych oraz zajęcia wyrównawcze.